Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΟΥ …ΣΕ ΔΕΡΝΕΙ ΡΕ!
![paokeisaigr_ergoxeiro paokeisaigr_ergoxeiro](https://paokeisai.gr/wp-content/uploads/2015/02/paokeisaigr_ergoxeiro.jpg)
Και για όλα φταίω εγώ κι η ευθύνη είναι καθαρά δική μου…
![paokeisaigr_ergoxeiro1 paokeisaigr_ergoxeiro1](https://paokeisai.gr/wp-content/uploads/2015/02/paokeisaigr_ergoxeiro1.jpg)
… Ήταν πολύ άσχημο αυτό που έγινε στο πρώτο ημίχρονο… Είπαμε να παίξουμε ένα παιχνίδι σαν να ήταν το τελευταίο… Μπήκαμε πολύ νωθρά, δεν βάλαμε τα πόδια μας, δεχθήκαμε κι ένα γκολ που αποσυντόνισε και την ομάδα…
Σήμερα είναι μία κακή μέρα για όλους… Δεν πήγε τίποτα σωστά, ακόμη κι όταν η ομάδα ισοφάρισε όλες οι κόντρες πήγαν σε βάρος μας… Έτσι ήθελε η Παναγιά να γίνει… Έχω εμπιστοσύνη στα παιδιά και περισσότερο έχω εμπιστοσύνη στην Παναγιά… Θα μας το δώσει…
Αλήθεια, πόσες φορές το έχετε ακούσει αυτό φέτος;
…και δε με χαλάει που έχασα πρωτάθλημα, με χαλάει που γελάνε όλοι μαζί μου!
![paokeisaigr_ergoxeiro2 paokeisaigr_ergoxeiro2](https://paokeisai.gr/wp-content/uploads/2015/02/paokeisaigr_ergoxeiro2.jpg)
Θα τ’ αντέξεις κι αυτό κουκλίτσα μου… Άλλη μια χρονιά χωρίς πρωτάθλημα! Άνευ, άνευ και φέτος!
![paokeisaigr_ergoxeiro31 paokeisaigr_ergoxeiro31](https://paokeisai.gr/wp-content/uploads/2015/02/paokeisaigr_ergoxeiro31.jpg)
Recommended Posts