ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΔΕΙΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ…
![paokeisaigr_adeiatoumba paokeisaigr_adeiatoumba](https://paokeisai.gr/wp-content/uploads/2015/03/paokeisaigr_adeiatoumba.jpg)
Η κόλαση είν’ άδεια
κι όλοι οι διάβολοι
…είν’ εδώ!
κι όλοι οι διάβολοι
…είν’ εδώ!
Γουίλιαμ Σεξοσπυρίδης
…ΑΔΕΙΑΣΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΩΝΙΑ !
Ακόμα μια αγωνιστική τα άδεια λόγια και τα άδεια κεφάλια μας οδήγησαν στο να φύγουμε με άδεια χέρια από την άδεια Τούμπα… Ως γνωστόν, ο άδειος ο τενεκές κάνει περισσότερο θόρυβο, αλλά παρ’ όλα αυτά, η ησυχία δίπλα μας παραμένει εκκωφαντική!
Recommended Posts